POLECANE MATERIAŁY


2.5

TĘSKNICIE ZA MICRO MACHINES? POKOCHACIE TOYBOX TURBOS

Zapewne większość z Was zna Micro Machines z popularnego kilkanaście lat temu Pegasusa. Wyścigi małych samochodzików to temat dość stary, choć nieco zapomniany. CodeMasters ma nadzieję ożywić pomysł, wypuszczając Toybox Turbos.
ZOBACZ WIDEO
7.1

ADVANCED WARFARE NA PIĘĆ GODZIN?

Przynajmniej tak twierdzi użytkownik forum skupiającego graczy Call of Duty. Do wpisu dołączył on obrazek z napisami końcowymi. Zdziwienia chyba nie ma, prawda?
2.1

ZWIASTUN BLOODBORNE Z GOLDEN JOYSTICK

Po przeczytaniu nagłówka chyba nie muszę jakoś specjalnie zachęcać do sprawdzenia najnowszego trailera tej gry. Jest sporo dynamicznego gameplay'u, są potwory, jest mroczny klimat. Czego chcieć więcej?
MATERIAŁ Z KANAŁU: CVG
CZAS TRWANIA: 01:03
2.1

WYPRZEDAŻ MOBILNYCH ODSŁON GTA

Z okazji 10-lecia wypuszczenia GTA: San Andreas, Rockstar Games przygotowało promocje na mobilne wersje gier z serii GTA. Teraz możecie zakupić GTA 3 i GTA: VC za 12 zł, a San Andreas za 16,50 zł.
3.2

WIEDŹMIN 3: DZIKI GON NAJBARDZIEJ WYCZEKIWANĄ GRĄ

Na 32 gali Golden Joystick Awards gra Wiedźmin 3: Dziki Gon, otrzymała nagrodę dla Najbardziej wyczekiwanej gry. Wielkie brawa dla CD Projekt RED. Czekamy niecierpliwie na premierę!
3.3

PROJECT CARS NA HALLOWEEN

Ekipa z Slightly Mad Studios opublikowała na swoim kanale YouTube, nowy zwiastun Project CARS. Tym razem wyścigi odbywają się w dosyć mrocznych klimatach, a to za sprawą zbliżającego się Halloween.
ZOBACZ WIDEO
14.0

WIEDŹMIN 3: DZIKI GON - INTRO GRY

Dzisiaj na gali rozdania nagród Golden Joysticks ukazane zostało intro gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie to jest piękne.
ZOBACZ WIDEO
3.0

ŁOWCY PRZYGÓD SZUKAJĄ LOKACJI Z ZAGINIĘCIA ETHANA CARTERA

Część z Was zapewne słyszała, że przy produkcji wspomnianej w tytule gry użyto technologii skanowania obiektów. Większość modeli w grze ma swoje prawdziwe pierwowzory, które możemy znaleźć w Polsce. Ekipa Łowców Przygód postanowiła odnaleźć te miejsca!
ZOBACZ WIDEO
2.2

PARYŻ W UNITY BĘDZIE BARDZO ŻYWY, MIMO ŚMIERCI DOOKOŁA!

W najnowszym materiale twórcy starają się nas przekonać, że stworzony przez nich Paryż będzie bardzo różny pod kątem postaci, architektury i klimatu.
ZOBACZ WIDEO
9.7

A UNITY REKLAMUJE SIĘ TAK

Czy nowy Assassin będzie tak dobry, jak się zapowiada? Tego jeszcze nie wiemy, ale reklama gry jest naprawdę świetna i polecam ją obejrzeć!
ZOBACZ WIDEO