POLECANE MATERIAŁY


9.0

NA KONSOLE TRAFI ODŚWIEŻONE GTA SAN ANDREAS

Serwis Xbox Achievements opublikował listę achievementów z GTA SA co wskazywałoby na konwersję gry na konsole Xbox 360. Co więcej wycofano ze sprzedaży w Xbox Game Store i PS Store cyfrowe wersje gry, a już za tydzień GTA SA minie 10 lat od premiery gry na konsolach PlayStation 2.
4.6

TOMASZ GOP BRONI LORDS OF THE FALLEN

Ostatnio mogliśmy oglądać sporo materiałów z "Lordsów", więc gracze zaczęli wyciągać wnioski. Wg. Gopa część z nich jest błędnych, co postanowił udowodnić, publikując film, w którym odpowiada na najczęstsza zarzuty graczy.
MATERIAŁ Z KANAŁU: Lords of the Falle
CZAS TRWANIA: 16:45
3.6

HEARTHSTONE NA TELEFONY OPÓŹNIONY, ALE NA TABLETY BĘDZIE NIEDŁUGO

Jeśli chcieliście pograć w Hearthstone na iPhonach i smartfonach z Androidem, to mam złą wiadomość - wersja na te urządzenia została przełożona na przyszły rok. Jeżeli natomiast czekacie na wersje na tablety z zielonym robotem, to możecie się spodziewać Blizzardowej karcianki już niedługo, a przynajmniej tak twierdzi deweloper. Więcej szczegółów pod linkiem.
2.4

PRO GRACZE ZACHWALAJĄ ADVANCED WARFARE

Prawdziwi fani marki Call of Duty spędzają online setki godzin. Kto więc ma ich zachęcić do zakupu najnowszej odsłony serii, jak nie jeszcze większe świry niż oni, czyli pro gamerzy? Do takiego wniosku musiało dojść Activision, bo przygotowało wideo, w którym usłyszycie falę komplementów pod adresem Advanced Warfare.
MATERIAŁ Z KANAŁU: CALLOFDUTY
CZAS TRWANIA: 04:01
2.2

PIERWSZY DODATEK DO OBCY: IZOLACJA JUŻ WE WTOREK

Będzie nosił on nazwę Corporate Lockdown i opowie losy jednego z szefów Seegson, który został opuszczony. Podczas naszej przygody będziemy starali się oczywiście uciec statkiem Torrens. By to uczynić będziecie musieli przebyć trzy mapy: Severance, Scorched Earth i Loose Ends. Gracze będą mogli rywalizować na czas lub na punkty. Pojawi się też nowy tryb Gauntlet, w którym będziecie musieli pokonać całość bez ginięcia.
3.6

45 MINUT Z INKWIZYCJĄ

Ostatnio jesteśmy wręcz zalewani coraz dłuższymi gameplay'ami. Tym razem prezentujemy aż 45 minut z Dragon Age: Inkwizycja, a w nich magowie, wierzchowce i wiele więcej.
MATERIAŁ Z KANAŁU: Open World Games
CZAS TRWANIA: 48:57
2.5

INKWIZYTOR I TOWARZYSZE W ZWIASTUNIE DRAGON AGE: INKWIZYCJA

Dragon Age: Inkwizycja pozwoli nam na wcielenie się w przedstawiciela jednej z trzech dostępnych w grze klas postaci. Ponadto będziemy mogli stworzyć sobie drużynę. W nowym materiale twórcy prezentują nam możliwości poszczególnych klas i towarzyszy którzy będą nam towarzyszyć podczas Inkwizycji.
MATERIAŁ Z KANAŁU: eapolska
CZAS TRWANIA: 03:20
3.0

JADE RAYMOND OPUSZCZA UBISOFT

Po 10 latach szefowa Ubisoft w Toronto zwalnia stanowisko szefowej. Dlaczego? Podobno ma zamiar podążać dalej swoją ścieżką, która widocznie nie pokrywa się z tą Ubisoftu. Jade pracowała przy takich produkcjach jak Assassin's Creed, Watch_Dogs czy Tom Clancy's Splinter Cell®: Blacklist™. Pozostaje tylko życzyć powodzenia w dalszej karierze!
3.9

ŚWIEŻY GAMEPLAY Z ASSASSIN'S CREED ROGUE

Prezentowaliśmy już screenshoty, teraz mamy dla Was gameplay, na którym możecie zobaczyć poruszanie się po świecie i misje poboczne.
MATERIAŁ Z KANAŁU: Open World Games
CZAS TRWANIA: 05:56
6.9

PARANUTICAL ACTIVITY - AFERA NA STEAMIE I GROŻENIE ŚMIERCIĄ GABE'OWI NEWELLOWI

Paranutical Activity to gra, której tworzenie zajęło Mike'owi Murderbeckowi dwa lata. Kiedy w końcu trafiła do Steama została rozreklamowana jako Early Access, mimo że była to pełna wersja. Mike poczuł, że wprowadzająca w błąd reklama przyniesie mu mniej pieniędzy niż powinna. Swoją frustrację postanowił wylać na Twitterze i tu zaczyna się nasza historia...