POLECANE MATERIAŁY


2.4

HALLOWEEN Z OBCYM

Jak donosi PSX Extreme, sieć sklepów Empik przygotowała dla nas specjalną ofertę na Halloween. Już dziś możecie kupić Obcy: Izolacja w wersji Nostromo w promocyjnych cenach na wszystkie platformy! Spieszcie się, promocja trwa tylko do 2.11.
2.7

DEMO TECHNOLOGICZNE Z FINAL FANTASY XV

Zwykle nie umieszczamy treści z kamery, ale tym razem zrobimy wyjątek, bo jest co oglądać. Nowy silnik Square i dbałość o detale naprawdę robią wrażenia, a otwarty świat dostępny w grze działa na wyobraźnię.
MATERIAŁ Z KANAŁU: Mika Molina
CZAS TRWANIA: 04:42
2.3

BETHESDA POTWIERDZA - PREY 2 SKASOWANE

Jeżeli mieliście jeszcze jakiekolwiek nadzieję na kontynuację FPSa z 2006, to teraz możecie je porzucić. Informacja o skasowaniu gry została ogłoszona na Australijskim PAX przez Petera Hinesa. Twierdzi on, że firma naprawdę wierzyła w ten projekt, ale nie potrafiła znaleźć dla niego dobrej koncepcji. Cóż, ciężko jest mieć w takim wypadku pretensję, bo "przeciętniaków"nikt nie lubi.
2.1

ZAPOLUJ NA BESTIE Z TORVINEM

Poznaliśmy zawartość pierwszego DLC do Cienia Mordoru - Lord of the Hunt. Zaprzyjaźnimy się w nim z Torvinem, krasnoludem, który poprosi nas o pomoc w oswojeniu najgroźniejszych bestii regionu. W dodatku znajdziemy nowe misje, nowych przeciwników, nowe runy i wiele więcej. Szczegóły w załączniku.
2.1

SPRAWY Z DRIVECLUB CIĄG DALSZY...

Co prawda w DriveClub można już swobodnie śmigać po sieci od pewnego czasu, ale całość wciąż nie jest gotowa na przyjęcie milionów(?) użytkowników PlayStation Plus. W tej sprawie postanowił zabrać głos Shuhei Yoshida, szef World Wide Studios. W skrócie, przeprasza on i zapewnia, że prace trwają 24/7, a wersja gry dla Plusa jest zawieszona do odwołania. W linku znajdziecie pełne oświadczenie.
6.7

UNITY, KARABINY I SAMOLOTY...?

Tego jeszcze nie grali. Najnowszy materiał promocyjny od Ubi sugeruje, że w Unity pojawią się tzw. Anomalie czasowe, które przeniosą naszego bohatera do innej epoki. Na trailerze widzimy Arna wymieniającego ogień z samolotem. Jest grubo.
MATERIAŁ Z KANAŁU: Ubisoft
CZAS TRWANIA: 01:00
4.4

W TECHLANDZIE PRACUJE ZOMBIE!

Gra z zoombie tworzona przez zombie? Tak! Jesteście ciekawi jak to jest pracować wspólnie z zombiakiem? Jeśli tak to posłuchajcie co do powiedzenia na ten temat ma ekipa Techlandu. Premiera Dying Light już 27 stycznia.
MATERIAŁ Z KANAŁU: Dying Light
CZAS TRWANIA: 03:21
8.1

FUTURYCZNE GADŻETY CALL OF DUTY W NOWYM TRAILERZE

Od pierwszej oficjalnej zapowiedzi wiemy że w nowym Call of Duty znajdzie się mnóstwo futurystycznych gadżetów ale twórcy podkręcają atmosferę kolejnymi zwiastunami.
MATERIAŁ Z KANAŁU: CALLOFDUTY
CZAS TRWANIA: 01:47
2.7

NOWY TRYB ROZGRYWKI W PRO EVOLUTION SOCCER 2015

Konami opublikowało dzisiaj materiał w którym prezentuje nowy tryb rozgrywki w Pro Evolution Soccer 2015 - myClub. W materiale wspomniano również o ciekawej funkcji Live update, dzięki której m.in. statystyki piłkarzy w grze będą zgadzać się z tymi w prawdziwym świecie. Premiera gry już 13 listopada.
MATERIAŁ Z KANAŁU: officialpes
CZAS TRWANIA: 04:06
4.6

KATOWICE ORGANIZATOREM INTEL EXTREME MASTERS DO 2019?!

To byłaby świetna wiadomość! Nic nie jest jeszcze ustalone, ale władze miasta otwarcie przyznały, że są zainteresowane współpracą i organizacją eventu aż do 2019, przegłosowując stosowną ustawę. Uzasadnienie decyzji znajdziecie w załączniku.